Beschreibung
10-pack akoestische gitaarmoeren (Martin), schuine onderkant, gesleufd
| Merk | Graph Tech |
|---|---|
| EAN | 8719147426001 |
| Topkam lengte | 43.41 mm |
| Topkam breedte | 5.79 mm |
| Topkam hoogte | 9.17 mm |
| Afwerking | Gegleufd |
| Materiaal | Nubone |
| Instrument | Akoestische gitaar |





Rezensionen
Es gibt noch keine Rezensionen.